Siódme zwycięstwo Seattle Sounders w sezonie

art-sarah / flickr
Seattle Sounders wygrali u siebie z Orlando City 2:1 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gospodarzy było to siódme zwycięstwo w sezonie.
Sounders objęli prowadzenie w 20. minucie. Bramkę zdobył Raul Ruidiaz. Po przerwie miejscowi podwyższyli wynik za sprawą Handwalla Bwana. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem. Na kwadrans przed końcem rozmiary ich porażki zmniejszył Chris Mueller.
Po tym zwycięstwie drużyna ze stanu Waszyngton zajmuje drugie miejsce w Konferencji Zachodniej z 25 punktami na koncie. W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Philadelphia Union.
Natomiast zespół z Florydy plasuje się na 10. pozycji na Wschodzie z 12 zdobytymi "oczkami". Jego kolejnym rywalem będzie FC Cincinnati.