Składy na mecz Bayern Monachium - FC Koeln. Robert Lewandowski znów zagra od początku

Nikku / Press Focus
Bayern Monachium w niedzielne popołudnie powalczy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Bundesligi. "Die Roten" będą mierzyć się z FC Koeln. Od pierwszej minuty na murawie zobaczymy Roberta Lewandowskiego.
Na inaugurację zmagań w lidze mistrzowie kraju jedynie zremisowali 1:1 z Borussią Moenchengladbach. Wyrównującego gola w końcówce pierwszej połowy strzelił wówczas Robert Lewandowski.
Dziś Polak także pojawi się na boisku od pierwszej minuty. Monachijczycy zagrają przed własną publicznością, a ich rywalami będą zawodnicy FC Koeln.
To zespół, któremu "Lewy" w przeszłości strzelał bardzo często. Dziś z przodu Polaka wspierać będą Gnabry, Mueller oraz Sane. W bramce stanie Manuel Neuer, który narzekał ostatnio na lekki uraz.
Skład Bayernu Monachium: Neuer - Selele, Nianzou, Upamecano, Davies - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Mueller, Sane - Lewandowski.
Ekipa z Kolonii zmagania w nowym sezonie rozpoczęła od zwycięstwa 3:1 nad Herthą Berlin. Dziś o zdobycz punktową będzie jej zapewne zdecydowanie trudniej.
Skład FC Koeln: Horn - Ehizibue, Mere, Czichos, Hector - Thielmann, Skhiri, Ljubicic, Kainz - Uth, Modeste.
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję telewizyjną możecie śledzić za pośrednictwem platformy "Viaplay", która od tego sezonu ma w naszym kraju wyłączność na pokazywanie Bundesligi.
Maciej Pietrasik22 Aug 2021 · 16:36
Źródło: Twitter