Składy na mecz Bayern Monachium - SC Freiburg. Robert Lewandowski głodny kolejnych goli

Philippe Ruiz / Press Focus
W sobotnim meczu 11. kolejki Bundesligi Bayern Monachium zmierzy się na własnym boisku z Freiburgiem. Od pierwszej minuty zobaczymy w tym spotkaniu Roberta Lewandowskiego.
Mistrzowie Niemiec w ostatnich dwóch spotkaniach popisywali się skutecznością - zarówno z Unionem Berlin, jak i z Benficą Lizbona wygrywali po 5:2. W obu meczach z dobrej strony pokazywał się Robert Lewandowski.
Dziś Polak będzie miał chrapkę na kolejne gole. Freiburg to zespół, z którym "Lewy" często wpisuje się na listę strzelców. Tak było w pięciu ostatnich starciach między tymi drużynami.
Dzisiaj napastnika "Die Roten" zobaczymy rzecz jasna od pierwszej minuty. W ataku reprezentant Polski będzie mógł liczyć na wsparcie Kingsleya Comana, Thomasa Muellera oraz Leroya Sane.
Skład Bayernu Monachium: Neuer - Suele, Upamecano, Hendandez, Davies - Kimmich, Goretzka - Coman, Mueller, Sane - Lewandowski
Freiburg w tym sezonie Bundesligi spisuje się nadspodziewanie dobrze i jest jedynym zespołem, który nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając tylko o trzy punkty mniej od dzisiejszych rywali.
Skład Freiburga: Flekken - Lienhart, Gulde, Schlotterbeck - Kuebler, Eggestein, Hoefler, Guenter - Grifo, Jeong - Hoeler
Początek spotkania na Allianz Arenie zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisję z tego meczu będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Viaplay.
Maciej Pietrasik06 Nov 2021 · 14:33
Źródło: Twitter