Składy na mecz Elche - FC Barcelona. Ronald Koeman znów zmienił wyjściową jedenastkę

kivnl / Shutterstock.com
W niedzielne popołudnie FC Barcelona zmierzy się na wyjeździe z Elche. W drużynie gości od pierwszej minuty zobaczymy między innymi Samuela Umtitiego, dla którego będzie to dopiero drugi mecz w wyjściowej jedenastce w tym sezonie.
Elche to jedna z najsłabszych drużyn hiszpańskiej La Liga. W tym sezonie ligowym ekipa ta wygrała zaledwie trzy spotkania i znajduje się w strefie spadkowej.
Dzisiaj zadanie gospodarzy będzie trudne, bo na Estadio Manuel Martinez Valero przyjedzie FC Barcelona. "Blaugrana" z pewnością będzie chciała się zrehabilitować za ostatnie słabe występy w Superpucharze Hiszpanii oraz Pucharze Króla.
Skład Elche: Badia - Barragan, Verdu, Diego Gonzalez, Mojica - Josan, Marcone, Raul Guti, Rodriguez - Boye, Rigoni
W zespole prowadzonym przez Ronalda Koemana zabraknie dziś Leo Messiego, który pauzuje po czerwonej kartce z meczu z Athletikiem Bilbao. Od początku zobaczymy Dembele, Griezmanna oraz Braithwaite'a.
Holenderski szkoleniowiec zaskoczył nieco, jeśli chodzi o obsadę środka defensywy. Dopiero po raz drugi w tym sezonie od pierwszej minuty wystąpi Samuel Umtiti.
Skład FC Barcelony: Ter Stegen - Mingueza, Araujo, Umtiti, Alba - Busquets - Pedri, De Jong - Dembele, Braithwaite, Griezmann
Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 16:15. Transmisję telewizyjną z tego spotkania przeprowadzi Canal+ Sport.
Maciej Pietrasik24 Jan 2021 · 15:26
Źródło: Twitter