Składy na mecz Korea Południowa - Portugalia. Santos oszczędza gwiazdy, ale nie Cristiano Ronaldo

Goncalo Delgado / Press Focus
Przed nami ostatnie mecze fazy grupowej na mundialu w Katarze. W piątek rywalizację kończyć będzie między innymi grupa H, w której Korea Południowa zmierzy się z Portugalią. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn.
Koreańczycy do tej pory zdobyli na tym turnieju zaledwie jeden punkt. Mistrzostwa świata rozpoczęli od remisu 0:0 z Urugwajem, a w drugiej kolejce fazy grupowej ulegli 2:3 Ghanie.
Ekipa z Azji do awansu potrzebuje zwycięstwa z faworyzowaną Portugalią i korzystnego wyniku w meczu Ghana - Urugwaj. W ekipie z Korei od pierwszej minuty zagra między innymi gwiazda Tottenhamu, Heung-Min Son.
Skład reprezentacji Korei Południowej: Seung-Gyu - Moon-Gwan, Young-Gwonm, Kyung-Won Kwon, Jin-su - In-Beom Hwang, Jung - Kang-In Lee, Jae-Sung Lee, Son - Cho
Portugalczycy są już pewni awansu i wiele wskazuje na to że zajmą pierwsze miejsce w grupie H. Jeżeli dziś wywalczą co najmniej remis, nie będą musieli oglądać się na wynik drugiego meczu.
Fernando Santos postanowił dać odpocząć kilku gwiazdom. Na ławce spotkanie zaczną między innymi Bruno Fernandes i Joao Felix. Od początku wystąpi za to Cristiano Ronaldo.
Skład reprezentacji Portugalii: Diogo Costa - Dalot, Pepe, Antonio Silva, Joao Cancelo, Ruben Neves, Matheus Nunes, Vitinha, Joao Mario, Ricardo Horta, Cristiano Ronaldo
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. 30 minut wcześniej w serwisie Meczyki.pl rozpocznie się relacja na żywo z obu meczów grupy H. Zapraszamy!