Składy na mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Artur Boruc wrócił do wyjściowej jedenastki

Press Focus
Legia Warszawa po siedmiu ligowych porażkach z rzędu liczy na przełamanie w meczu z Jagiellonią Białystok. Po długiej przerwie do wyjściowej jedenastki "Wojskowych" wrócił Artur Boruc.
Doświadczony golkiper po raz ostatni pojawił się na murawie w połowie września, z wygranym 3:1 spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Jak się okazało, od tamtej pory Legia nie zdobyła choćby jednego punktu w Ekstraklasie.
Boruc zmagał się z kontuzją pleców, ale teraz jest już zdolny do gry. Przy Łazienkowskiej wystąpi w niedzielę od pierwszej minuty i ma poprowadzić drużynę do upragnionego zwycięstwa.
Skład Legii Warszawa: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Ribeiro - Slisz - Skibicki, Josue, Luquinhas, Mladenović - Emreli
W Jagiellonii ze względu na kontuzję brakuje najlepszego strzelca drużyny, Jesusa Imaza. Hiszpan w ostatnich dniach przeszedł operację, która zakończyła się sukcesem.
Za zdobywanie goli przy Łazienkowskiej odpowiedzialni mają być Bartosz Bida, Fiodor Cernych oraz Michał Żyro. O początku zagra również Michał Pazdan.
Skład Jagiellonii Białystok: Dziekoński - Prikryl, Pazdan, Augustyn, Puerto, Nastić, Romanczuk, Pospisil, Bida, Cernych, Żyro
Początek spotkania w Warszawie zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisje telewizyjną będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Canal+ Premium.
Maciej Pietrasik28 Nov 2021 · 16:23
Źródło: Twitter