Składy na mecz Lille - Olympique Marsylia. Arkadiusz Milik poluje na kolejne gole

LAURENT SANSON/SIPA/PressFocus
Poznaliśmy składy na mecz Lille - Olympique Marsylia w Ligue 1. Spotkanie rozpocznie się o 21:00.
W wyjściowym składzie gości znalazł się Arkadiusz Milik. Polak w miniony weekend wrócił go gry po przerwie spowodowanej kontuzją. W spotkaniu z Olympique Lyon strzelił gola z rzutu karnego.
Lille to obecny lider Ligue 1. W jego barwach mecz od pierwszej minuty zacznie m.in. Renato Sanches.
Lille: Maignan - Çelik, Fonte, Botman, Reinildo - Ikoné, André, Renato Sanches, Weah - Yazici, David.
OM: Mandanda; Lirola, Balerdi, Caleta-Car, Nagatomo; Ntcham, Kamara, Gueye; Thauvin, Milik, Payet.
Marcin Karbowski03 Mar 2021 · 20:07
Źródło: Twitter