Składy na mecz Manchester United - Real Sociedad. Ole Gunnar Solskjaer nie zamierza odpuszczać

MDI / Shutterstock.com
Manchester United zmierzy się w czwartkowy wieczór z Realem Sociedad w meczu 1/16 finału Ligi Europy. "Czerwone Diabły" wysoko wygrały już pierwsze spotkanie. Ole Gunnar Solskjaer nie zamierza jednak odpuszczać rewanżu.
Dwumecz Manchesteru United z Realem Sociedad zapowiadany był jako największy hit tej fazy rozgrywek w Lidze Europy. Losy awansu tak naprawdę rozstrzygnęły się jednak już przed tygodniem.
Wówczas obie drużyny spotkały się w Turynie, a Anglicy wygrali aż 4:0. Znakomite 90 minut rozegrał między innymi Bruno Fernandes, który ustrzelił dublet.
Dziś Portugalczyka także zobaczymy na boisku od pierwszej minuty. Ole Gunnar Solskjaer nie zdecydował się na jego oszczędzanie. Na ławce rezerwowych zasiadł natomiast Marcus Rashford.
Skład Manchesteru United: Henderson - Wan-Bissaka, Bailly, Lindelof, Telles, Fred, Matić, Greenwood, Fernandes, James, Martial
Real Sociedad ostatnią porażkę z "Czerwonymi Diabłami" powetował sobie w La Liga, gdzie wpakował cztery bramki Deportivo Alaves. Dziś Hiszpanie spróbują nieco poprawić fatalne wrażenie, które pozostawili po sobie przed tygodniem.
Skład Realu Sociedad: Remiro - Gorosabel, Zubeldia, Sagnan, Aihen, Zubimendi, Guevara, Merino, Januzaj, Oyarzabal, Isak
Początek spotkania na Old Trafford zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję telewizyjną przeprowadzi Polsat Sport Premium 3.
Maciej Pietrasik25 Feb 2021 · 19:55