Składy na mecz Norwich - Arsenal. Kolejna szansa dla Przemysława Płachety

Paul Chesterton/Pressfocus
O godzinie 16:00 zabrzmi pierwszy gwizdek spotkania Norwich - Arsenal. W składzie gospodarzy znalazł się Przemysław Płacheta.
Początek tego sezonu był niezwykle trudny dla 23-latka. Dopiero pod koniec października Płacheta zaliczył pierwsze minuty.
Po zmianie trenera sytuacja uległa jednak zmianie. Dean Smith zdecydował się odważnie postawić na reprezentanta Polski. Płacheta zaliczył występy od pierwszej minuty w starciach z Manchesterem United i Aston Villą. W obu spotkaniach był aktywny, chociaż nie przełożyło się to na liczby pod bramką rywali. Dziś były zawodnik Śląska Wrocław znów znalazł się w wyjściowym składzie "Kanarków".
Przed ekipą z Carrow Road niezwykle trudne zadanie. W ostatnich tygodniach Arsenal imponuje formą, o czym świadczy passa czterech kolejnych zwycięstw. "Kanonierzy" zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli. Norwich jest ostatnie.