Składy na mecz Tottenham Hotspur - Manchester United. Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się na zmiany

Han Yan / Press Focus
W ostatnim sobotnim spotkaniu 10. kolejki Premier League Tottenham zmierzy się na własnym boisku z Manchesterem United. Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu drużyn.
Ekipa z północnego Londynu w poprzedniej kolejce przegrała derbowe spotkanie z West Hamem. Tottenham pod wodzą Nuno Espirito Santo na razie nie zachwyca i gra w kratkę.
Dziś w stolicy "Koguty" podejmą Manchester United. W rywalizacji z "Czerwonymi Diabłami" od pierwszej minuty wystąpią między innymi Harry Kane oraz Heung-Min Son.
Skład Tottenhamu: Lloris - Emerson, Romero, Dier, Davies - Skipp, Hojbjerg, Lo Celso - Lucas Moura, Son - Kane
Goście marzą o rehabilitacji za ostatni blamaż z Liverpoolem. Na Old Trafford zespół z Manchesteru przegrał aż 0:5. Po tym spotkaniu sporo mówiło się o zwolnieniu Ole Gunnara Solskjaera.
Norweg na razie pozostał na stanowisku, a w sobotę zdecydował się na dokonanie dwóch zmian w porównaniu do ostatniego meczu. Od pierwszej minuty zagrają Raphael Varane oraz Edinson Cavani.
Skład Manchesteru United: De Gea - Wan-Bissaka, Varane, Maguire, Lindelöf, Shaw - Bruno Fernandes, Fred, McTominay - Cristiano Ronaldo, Cavani
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. 30 minut wcześniej w serwisie Meczyki.pl rozpocznie się relacja na żywo z tego meczu. Serdecznie zapraszamy!
Maciej Pietrasik30 Oct 2021 · 17:33
Źródło: Twitter