Skromna wygrana Manchesteru United w Lidze Europy. Fatalna passa przerwana [WIDEO]

daykung / Shutterstock.com
Partizan Belgrad przegrał z Manchesterem United 0:1 w meczu trzeciej kolejki Ligi Europy.
Ole Gunnar Solskjaer po raz kolejny dał odpocząć swoim najlepszym zawodnikom w rywalizacji na europejskich boiskach. Tym razem Norweg dokonał aż siedmiu zmian w porównaniu z meczem z Liverpoolem.
W pierwszych minutach gra "Czerwonych Diabłów" pozostawiała dużo do życzenia. Dopiero w 37. minucie przyjezdni stworzyli pierwszą groźną akcję, gdy Lingard uderzył sprzed pola karnego i trafił w słupek. Serbowie odpowiedzieli tym samym - Umar Sadiq był centymetry od zdobycia gola.
W 43. minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na Williamsie. Jedenastkę pewnie wykorzystał Martial.
W drugiej połowie Partizan rzucił się do odrabiania strat. Blisko wyrównania byli Soumah i Natkho, ale Romero nie dał się pokonać.
Mecz zakończył się wynikiem 0:1. Tym samym Manchester United przerwał passę 11 meczów wyjazdowych bez zwycięstwa.
Daniel Makarewicz24 Oct 2019 · 20:46