Skromna wygrana Realu Madryt. Gol Viniciusa Juniora na wagę trzech punktów [WIDEO]

Real Madryt pokonał Real Valladolid w meczu 4. kolejki Primera Division. Jedyną bramkę dla "Królewskich" zdobył Vinicius Junior.
Real Madryt od pierwszych minut naciskał na przeciwników. To podopieczni Zinedine'a Zidane'a mieli inicjatywę, częściej atakowali, ale brakowało im skuteczności pod bramką rywali.
W 10. minucie Jimenez uratował przyjezdnych, gdy interweniował po strzale Fede Valverde. Chwilę później doskonałą okazję miał Jović, ale minimalnie się pomylił.
Pod koniec pierwszej połowy do głosu doszli gracze Realu Valladolid, którzy wyprowadzali szybkie kontry po niedokładnych podaniach "Los Blancos".
Tuż po przerwie "Królewscy" byli o centymetry od szczęścia. Głową uderzał Jović, ale bramkarz zdołał odbić piłkę, z kolei dobitka Casemiro trafiła w poprzeczkę.
W 54. minucie najwyższe umiejętności pokazał Thibaut Courtois. Belg uratował Real, gdy sprzed pola karnego przymierzył Weissman.
W 65. minucie gospodarze wyszli na upragnione prowadzenie. Garcia wybił piłkę spod nóg Valverde, w efekcie futbolówka trafiła do... niepilnowanego Viniciusa. Brazylijczyk bez problemu pokonał Jimeneza.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:0. W 82. minucie w słupek trafił jeszcze Modrić. Real po trzech rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 7 "oczek".
Daniel Makarewicz30 Sep 2020 · 23:20