Skromne zwycięstwo PSG na inaugurację Ligue 1. Nowy zawodnik już z golem [WIDEO]

Nie było niespodzianki - PSG od zwycięstwa zaczęło nowy sezon Ligue 1. Paryżanie wygrali na wyjeździe z Troyes 2:1.
PSG przystąpiło do gry z dwoma nowymi piłkarzami - od początku zagrali Hakimi i Wijnaldum. W kadrze meczowej nie było Donnarummy i Ramosa.
Spotkanie zaczęło się sensacyjnie. Troyes objęło prowadzenie już w 9. minucie. Po rzucie rożnym piłkę do bramki głową skierował zupełnie niekryty Hajjam.
PSG odpowiedziało bardzo szybko. W 19. minucie w pole karne wbiegł Hakimi i potężnym strzałem z ostrego kąta doprowadził do wyrównania.
Chwilę później PSG już prowadziło. Herrera uruchomił długim podaniem Mbappe, ten po opanowaniu piłki odegrał do Icardiego, który sytuacyjnym strzałem dał paryżanom drugiego gola.
Po przerwie PSG miało dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafiło podwyższyć prowadzenia. Goście nie oddali nawet celnego strzału na bramkę.
Marcin Karbowski07 Aug 2021 · 22:51