Skromne zwycięstwo St. Pauli na wyjeździe, grał Waldemar Sobota

FC St. Pauli wygrało na wyjeździe z SC Paderborn 1:0 w meczu 24. kolejki 2. Bundesligi. W zespole gości w podstawowym składzie zagrał Waldemar Sobota.
Jedynego gola na Benteler Arena strzelił w 81. minucie Alexander Meier, który trafił głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. 36-letni pomocnik gra w zespole z Hamburga od początku tego roku i w sześciu meczach strzelił już pięć goli.
Goście spotkanie kończyli w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Ersina Zehirego.
W barwach FC St. Pauli do 67. minuty na boisku przebywał Waldemar Sobota. Dla polskiego pomocnika to dwunasty występ w rozgrywkach.
W tabeli 2. Bundesligi FC St. Pauli zajmuje czwarte miejsce, ma na koncie 43 punkty. Natomiast SC Paderbron jest na siódmej pozycji z dorobkiem 38 punktów.