Słaby mecz i porażka polskiej młodzieżówki. Koszmarny kiks Tymoteusza Puchacza [WIDEO]

Słaby występ młodzieżowej reprezentacji Polski. Biało-czerwoni przegrali 0:1 wyjazdowy mecz z Serbią w ramach eliminacji mistrzostw Europy.
Jedyny gol spotkania padł w 11. minucie. Kuriozalny błąd w polu karnym popełnił Puchacz, który usiłował wybić piłkę, ale kopnął tak źle, że wyłożył ją Nikoliciowi. Ten mocnym uderzeniem pokonał Grabarę.
Polacy długo nie potrafili zareagować na straconego gola. Naprawdę blisko wyrównania byli dopiero w 70. minucie. Gumny wbiegł w pole karne, strzelił z bardzo ostrego kąta, ale piłka przetoczyła się wzdłuż linii bramkowej i uderzyła w słupek. Z dobitką mógł pospieszyć Białek, ale będąc mniej niż metr przed bramką nie trafił w futbolówkę.
Chwilę później groźnie zaatakowali Serbowie. Gavrić wypracował sobie miejsce do oddania strzału w polu karnym, ale jego silny strzał na rzut rożny sparował Grabara.
W końcówce ożywienie w grę naszego zespołu wprowadził Ściślak, lecz jego próby nie przyniosły powodzenia. Raz jego mocny strzał obronił Petrović, a kolejne uderzenie zablokował jeden z serbskich obrońców.
Polacy po porażce mają nikłe szanse na wygranie swojej grupy eliminacyjnej - do prowadzącej Rosji tracą już cztery punkty. Biało-czerwoni rozegrają jeszcze dwa spotkania, Rosjanie jedno, ale za to z najsłabszą w grupie Łotwą.
Marcin Karbowski09 Oct 2020 · 19:54