Śląsk wygrał z Zagłębiem w sparingu

asinfo
W pierwszym sparingu przed sezonem 2017/2018 Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin 2:0. Mecz został rozegrany w Trzebnicy.
Pierwszego gola w tym meczu kontrolnym strzelił Michał Chrapek, który golkipera Zagłębia pokonał w szóstej minucie. Drugie trafienie dla Śląska zaliczył Arkadiusz Piech w 80. minucie. Lubinianie mogli osiągnąć lepszy wynik, ale Maritn Nespor zmarnował rzut karny w 56. minucie. Strzelił obok bramki.
Śląsk kolejny sparing rozegra 30 czerwca, a rywalem podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego będzie inny klub LOTTO Ekstraklasy - Piast Gliwice.
Zagłębie natomiast po raz kolejny swoją formę sprawdzi 8 lipca przeciwko Arce Gdynia.
* * * * * *

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)

Bramki: Chrapek 6, Piech 80.
Śląsk: Słowik - Dankowski, Celeban, Golla, Cholewiak - Augusto, Pałaszewski - Kosecki, Chrapek, Pich - Robak.
Skład Śląska w II połowie: Wrąbel - Ziemann, Pawelec, Cotra, Bogusz - Łuczak, Łabojko, Radecki, Gąska, Szczepan - Piech.
Zagłębie: Hładun - Woźniak, Guldan, Piątkowski, Dziwniel, Matuszczyk, Jagiełło, Mares (31. Moneta), Pawłowski, Starzyński, Tuszyński.
Skład Zagłębia w II połowie: Leciejewski - Kopacz, Matras, Dąbrowski, Balić Tosik, Janoszka, Pakulski, Żyra, Moneta (60. Siemaszko), Nespor.
Kamil Kaczmarek22 Jun 2018 · 19:45