Southampton zatrzymał Chelsea. Minamino zabawił się przed bramką "The Blues" [WIDEO]

Alan Stanford / Press Focus
Southampton przerwał serię porażek. Drużyna Jana Bednarka zremisowała u siebie z Chelsea 1:1.
Southampton objął prowadzenie w 33. minucie. Redmond obsłużył świetnym prostopadłym podaniem Minamino, ten zabawił się z Azpilicuetą i Mendym, a następnie lekkim strzałem trafił do bramki.
Goście doprowadzili do wyrównania dziesięć minut po zmianie stron. Z rzutu karnego gola strzelił Mount. Okazało się, że to ostatnie trafienie w tym spotkaniu.
W barwach Southampton kolejny występ zaliczył Jan Bednarek. Polak spędził na boisku pełny mecz.
Southampton przerwał tym remisem koszmarną passę sześciu ligowych porażek. Z kolei dla Chelsea to pierwsza strata punktów po czterech kolejnych zwycięstwach. Drużyna Thomasa Tuchela wciąż jest czwarta w tabeli, ale może stracić tę pozycję po dokończeniu kolejki.
Marcin Karbowski20 Feb 2021 · 15:25