Sparingowy remis Górnika. Dwa gole Angulo

asinfo
Górnik Zabrze zremisował z MFK Karvina 2:2 w sobotnim meczu towarzyskim rozegranym na zakończenie swojego zgrupowania w Czechach. Dwa gole dla drużyny prowadzonej przez Marcina Brosza strzelił Igor Angulo.
Bardzo szybko objął prowadzenie zespół zajmujący obecnie 13. miejsce w czeskiej Ekstraklasie. Wynik otworzył Jan Sisler. Odpowiedź zespołu z Roosevelta była niemal natychmiastowa. Do remisu doprowadził Igor Angulo po podaniu Macieja Ambrosiewicza.
W 39. minucie było 2:1 dla MFK, a tym razem na listę strzelców wpisał się Lukas Budinsky. Górnicy po raz kolejny zareagowali bardzo dobrze. Strzelcem gola dla 14-krotnychmistrzów Polski ponownie był Angulo. W drugiej połowie bramki już nie padły i spotkanie zakończyło się remisem.
*****

MFK Karvina - Górnik Zabrze 2:2 (2:2)

Bramki: Sisler 9, Budinsky 39 - Angulo 12, 42.
MFK Karvina: (I połowa) Le Giang - Colić, Kostal, Janecka, Eismann - Lingr, Sisler, Mravec, Budinsky, Stepanovsky - Wagner.

(II połowa) Pastornicky - Sterba, Dreksa, Hosek, Letić, Smrz, Weber, Moravec, Panak, Pavelka, Rapek.
Górnik Zabrze: (I połowa): Loska - Wolniewicz, Suarez, Wieteska, Koj - Kądzior, Ambrosiewicz, Kamiński, Smuga - Ł. Wolsztyński, Angulo.

(II połowa): Pawłowski - Olszewski, Surowiec, Karwot, Gryszkiewicz - Bartczuk, Hajda, Wajsak, Liszka - Urynowicz, Grendel.