Spartak Moskwa pokonał na wyjeździe Achmat Grozny. 19 minut Konrada Michalaka

Pavel L Photo and Video / shutterstock.com
Spartak Moskwa pokonał na wyjeździe Achmat Grozny 3:1 (2:0) w ostatnim niedzielnym meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Na Akhmat-Arena dwa gole dla przyjezdnych strzelił Zelimkhan Bakaev. Rosyjski pomocnik wpisał się na listę strzelców w 32. oraz 44. minucie. Trzecie trafienie dołożył z kolei Andre Schurrle.
Jedyną bramkę dla Achmata Grozny zdobył w 75. minucie Ablay Mbengue.
Mecz na ławce rezerwowych gospodarzy rozpoczęło dwóch Polaków - Konrad Michalak i Damian Szymański. 21-letni skrzydłowy pojawił się na boisku w 71. minucie, zastępując Dienisa Głuszakowa, z kolei pomocnik nie zameldował się na placu gry.
Podopieczni Rashida Rakhimova mają na koncie sześć punktów i zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Zawodnicy Olega Kononova z dorobkiem ośmiu "oczek" plasują się na siódmej pozycji.