Spartak pokonał beniaminka, grał Sekulski

Spartak Moskwa pokonał przed własną publicznością SKA-Energię Chabarowsk 1:0 (0:0) w niedzielnym spotkaniu 22. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na Otkrytie Arena w podstawowym składzie gości wybiegł na murawę Łukasz Sekulski. Polaka tuż po przerwie zastąpił Serb Miroslav Markovic.
Obrońcy tytułu długo nie mogli złamać oporu defensywy rywali. W pierwszej połowie rzut karny zmarnował nawet Holender Quincy Promes. Losy konfrontacji rozstrzygnął dopiero w ostatniej minucie Fernando. Brazylijczyk zapewnił trzy punkty stołecznej drużynie kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego.
Podopieczni Massimo Carrery po jedenastej wygranej w sezonie odzyskali drugie miejsce w tabeli. Beniaminek z Dalekiego Wschodu doznał natomiast czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i nadal zamyka klasyfikację.