Spartak pokonał Lokomotiw, grali Krychowiak i Rybus

MediaPictures.pl/Shutterstock
Spartak Moskwa pokonał przed własną publicznością Lokomotiw Moskwa 2:1 (2:0) w niedzielnym meczu 16. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Denis Glushakov. Rosjanin już w 5. minucie po dośrodkowaniu Sofiane Hanniego uderzeniem głową wpakował futbolówkę do siatki.
Spartak powiększył przewagę w 37. minucie. Wówczas Sofiane Hanni posłał piłkę w pole karne, dopadł do niej Luiz Adriano i strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.
Jedyną bramkę dla przyjezdnych zdobył Artem Rebrov, który dzięki zagraniu Jeffersona Farfana celnie uderzał z krawędzi pola karnego.
Całe spotkanie w barwach Lokomotiwu rozegrali reprezentanci Polski - Grzegorz Krychowiak (14. występ w sezonie) oraz Maciej Rybus (8. występ w sezonie).
Oba zespoły mają obecnie po 25 punkty na koncie. Spartak zajmuje czwartą, a Lokomotiw piątą pozycję w tabeli.