Spartak - Villarreal: Grad goli! Składy, wynik meczu i bramki

Villarreal zremisował w Moskwie, aż sześć goli
Spartak Moskwa zremisował przed własną publicznością z Villarreal CF 3:3 (1:1) w meczu 2. kolejki grupy G piłkarskiej Ligi Europy.
Na Otkrytie Arena przyjezdni objęli prowadzenie w 13. minucie. Wówczas Karl Toko Ekambi dopadł do piłki zagranej przez Manuela Triguerosa i trafił w prawy dolny róg.
W 34. minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką w polu karnym przez Nicolę Sansone. Jedenastkę na gola zamienił Ze Luis.
Bramkę na 2:1 dla zespołu z La Liga zdobył w 49. minucie Pablo Fornals, który pewnym uderzeniem pokonał Aleksandra Maksimenko.
W 82. minucie Ze Luis doprowadził do wyrównania i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Cztery minuty później gola dającego prowadzenie Spartakowi strzelił Lorenzo Melgarejo.
Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się wygraną gospodarzy, w szóstej minucie doliczonego czasu gry bramkę na wagę remisu zdobył Santi Cazorla.
W innym meczu tej grupy zawodnicy Rangers FC pokonali na własnym stadionie Rapid Wiedeń 3:1 (1:1).
Liderem grupy G jest obecnie zespół ze Szkocji, który ma na koncie cztery punkty. Zespół z Wiednia plasuje się na drugiej pozycji i ma jedno "oczko" mniej, a kolejne pozycję okupują odpowiednio Villarreal oraz Spartak.