Spektakularne przełamanie West Hamu. Czyste konto Łukasza Fabiańskiego przeciwko Wolves

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
West Ham United pokonał u siebie Wolverhampton Wanderers aż 4:0 w wieczornym meczu trzeciej kolejki Premier League. Łukasz Fabiański zachował swoje pierwsze czyste konto w tym sezonie.
Reprezentant Polski nieoczekiwanie nie miał wiele pracy w spotkaniu z ćwierćfinalistą poprzedniej edycji Ligi Europy. Przez cały mecz musiał obronić zaledwie dwa strzały.
Mimo przewagi Wolves w posiadaniu piłki, to West Ham stworzył znacznie więcej klarownych okazji strzeleckich. Wynik spotkania otworzył w pierwszej połowie Jarrod Bowen, który następnie podwyższył prowadzenie gospodarzy niedługo po przerwie.
Trzeciego gola dla podopiecznych nieobecnego na London Stadium - zarażonego koronawirusem - Davida Moyesa zdobył Czech Tomas Soucek. Rezultat meczu ustalił z kolei w doliczonym czasie gry rezerwowy Sebastien Haller.
Dla West Hamu to pierwsze ligowe punkty w nowych rozgrywkach. Wolverhampton przegrało tymczasem swoje drugie spotkanie z rzędu.
W następny weekend ekipa Łukasza Fabiańskiego spróbuje zatrzymać lidera Premier League po trzech seriach gier - Leicester City.
Wojciech_Falenta 27 Sep 2020 · 21:54