Sporting Kansas City z bezbramkowym remisem na własnym boisku

Ryan Knapp / wikicommons
Sporting Kansas City zremisował u siebie z Columbus Crew 0:0 w jedynym niedzielnym meczu 13. kolejki rozgrywek Major League Soccer.
Na Children's Mercy Park najwięcej emocji dostarczyła końcówka pierwszej połowy. Najpierw rzut karny zmarnował bowiem Gyasi Zardes, a tuż przed przerwą czerwoną kartkę ujrzał Argentyńczyk Federico Higuain.
Podopieczni Petera Vermesa mimo gry w przewadze w drugiej połowie nie potrafili wykorzystać osłabienia gości, ale po drugim z rzędu podziale punktów umocnili się nieznacznie na pozycji lidera tabeli Konferencji Zachodniej.
Zespół z Ohio natomiast po czwartym remisie w tym sezonie pozostał na drugiej lokacie w klasyfikacji Konferencji Wschodniej, zrównując się dorobkiem z prowadzącą Atlantą United.