SSC Napoli. Kompromitujące "padolino" Piotra Zielińskiego. Polak usiłował wymusić rzut karny [WIDEO]

"Padolino" Piotra Zielińskiego. Polak usiłował wymusić rzut karny w meczu Napoli z Parmą [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
W końcówce pierwszej połowy meczu SSC Napoli z Parmą FC Piotr Zieliński próbował wymusić rzut karny, który byłby okazją dla jego drużyny do strzelenia wyrównującej bramki (na 1:1).
Polski pomocnik padł w polu karnym gości tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Sędzia od razu wskazał na wapno.
Dopiero po chwili arbiter zdecydował się na dokonanie analizy przy pomocy systemu VAR. Ostatecznie podyktował rzut wolny tuż przed linią pola karnego, ale nawet ta decyzja wydaje się krzywdząca wobec gości.
Upadek Piotra Zielińskiego spotkał się z natychmiastową krytyką komentatorów i kibiców. Nie brakuje zdań, że Polak potknął się o własne nogi.
Mateusz Jagniaciak14 Dec 2019 · 19:35
Źródło: własne/Twitter