Stal Mielec wygrała szósty mecz z rzędu

Mcshadypl, wikipedia
W 20. kolejce Fortuna 1. ligi Stal Mielec wygrała na własnym boisku z Wartą Poznań 2:0. Dla gospodarzy to już szósta wygrana z rzędu.
Podopieczni Artura Skowronka potwierdzili, że są w wysokiej formie i znakomicie poradzili sobie z rolą faworyta.
Stal prowadzenie objęła w 25. minucie kiedy na listę strzelców wpisał się Martin Dobrotka. Gospodarze pełen spokój o korzystny wynik poczuli jednak dopiero w trzeciej minucie doliczonego czasu gry kiedy na 2:0 podwyższył Jonathan De Amo.
Stal w ostatnich ośmiu spotkaniach jest niepokonana. Wygrana z Wartą była już szóstą z rzędu i mielczanie pną się w górę w tabeli. Są już na trzecim miejscu z dorobkiem 31 punktów.
Warta natomiast znajduje się tuż nad strefą spadkową, na 15. pozycji, ma na koncie 20 punktów. Dla poznaniaków była to czwarta przegrana z rzędu.
Kamil Kaczmarek23 Nov 2018 · 21:22