Stal Mielec zdeklasowała Sandecję. Grad goli!

Mcshadypl, wikipedia
Stal Mielec pewnie wygrała u siebie z Sandecją Nowy Sącz 5:1 w piątkowym meczu 14. kolejki Fortuna 1. Ligi. Po tym zwycięstwie gospodarze awansowali na drugie miejsce w tabeli.
Goście objęli prowadzenie już w piątej minucie. Bramkę zdobył dla nich Maciej Małkowski. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Łukasz Janoszka.
W 53. minucie na 2:1 dla gospodarzy trafił Bartosz Frankowski, który wykorzystał rzut karny. W końcówce miejscowi przypieczętowali zwycięstwo. Najpierw Mateusz Makw przeciągu czterech minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a następnie rezultat ustalił Wojciech Lisowski.
Podopieczni Dariusza Marca mają na swoim koncie 25 punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli. W następnym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Odrą Opole.
Natomiast zespół prowadzony przez Tomasza Kafarskiego również ma na swoim koncie 15 "oczek" i plasuje się na 16. pozycji. Jego kolejnym rywalem będą Wigry Suwałki.
Marcin Karbowski18 Oct 2019 · 21:01