Stępiński postrachem gigantów. Polak dał Chievo remis w meczu z Romą! [VIDEO]

asinfo
Mariusz Stępiński strzelił gola dla Chievo Werona w meczu z AS Roma. Bramka Polaka zadecydowała o remisie 2:2.
Chievo po pierwszej połowie było w bardzo trudnym położeniu - przegrywało po golach Stephana El-Shaarawy'ego i Bryana Cristante. Drużyna Polaka udanie rozpoczęła drugą połowę i szybko zdobyło kontaktową bramkę po uderzeniu Valtera Birsy.
Stępiński doprowadził do wyrównania w 83. minucie. Polski napastnik przejął piłkę po zamieszaniu w polu karnym rywali, wymanewrował obrońców, odwrócił się w kierunku bramki i nie dał szans Robinowi Olsenowi.
Stępiński w tym sezonie Serie A rozegrał cztery mecze. Za każdym razem wychodził w podstawowym składzie swojej drużyny. Przeciwko Romie strzelił swojego drugiego gola w tych rozgrywkach - wcześniej trafił w meczu z Juventusem. Polak w Serie wyrósł na postrach wielkich marek, bo w poprzednim sezonie strzelał gole także w meczach z Napoli, Milanem i Interem.
Kamil Kaczmarek16 Sep 2018 · 14:35