Stocznia Szczecin wycofana z rozgrywek. "Chciałbym przeprosić zawodników, trenerów i wspaniałych kibiców"

Daniel Makarewicz 
13 gru 2018 | 13:45 0
Stocznia Szczecin wycofana z rozgrywek. "Chciałbym przeprosić zawodników, trenerów i wspaniałych kibiców"
Źródło zdjęcia: Jacopo Prisco, wikicommons

Prezes Stoczni Szczecin poinformował o zespołu z rozgrywek PlusLigi.

Stocznie przed sezonem dokonała dużych wzmocnień składu. Do drużyny ściągnięto Bartosza Kurka, Mateja Kazijskiego czy Łukasza Żygadłę, a działacze klubu celowali w zdobycie mistrzostwa Polski.

Plany zostały jednak szybko zweryfikowane. Okazało się, że klub nie ma odpowiednich wpływów ze strony sponsorów, by zbilansować budżet. Kolejni zawodnicy zaczęli rozwiązywać swoje kontrakty, a dziś przedstawiciele Stoczni ogłosili, że zespół został wycofany z rozgrywek.

- Chciałbym przede wszystkim przeprosić zawodników, trenerów, całe grono wspaniałych kibiców siatkówki wypełniających tysiącami halę, w której rozgrywaliśmy ligowe spotkania i całe środowisko siatkarskie w Polsce. Nigdy nie podejrzewałem, że będą uczestnikiem tak fatalnych wydarzeń związanych z ukochaną przeze mnie dyscypliną sportu. Prywatne możliwości finansowe wyczerpałem, dlatego w obecnej sytuacji nie mam wyjścia i zmuszony jestem do wycofania zespołu z rozgrywek - napisał Jakub Markiewicz, prezes Stoczni Szczecin.

Źródło: Stocznia Szczecin

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.