Strasbourg wygrał w Tuluzie

JMRW67 / wikicommons
W 20. kolejce Ligue 1 RC Strasbourg wygrał na wyjeździe z Toulouse FC 2:1. W innym niedzielnym spotkaniu Dijon FCO zremisowało u siebie z Montpellier HSC 1:1.
Na Stadium Municipal prowadzenie zespołowi ze Strasbourga dał Ludovic Ajorque, który trafił po strzale z pola karnego w 17. minucie.
Po dwunastu minutach był już remis. Bramkę dla gospodarzy zdobył Yaya Sanogo, wykorzystując rzut karny.
Goście wygraną zapewnili sobie w 64. minucie za sprawą Ibrahima Sissoko. 21- letni pomocnik trafił po strzale głową.
W tabeli Ligue 1 RC Strasbourg jest szósty z dorobkiem 29 punktów, a zespół z Tuluzy jest czternasty, ma na koncie 21 punktów.
W innym niedzielnym spotkaniu Dijon FCO zremisowało u siebie z Montpellier HSC 1:1. Dla ekipy z Burgundii gola strzelił Wesley Said, a dla "La Paillade" wyrównującą bramkę zdobył Damien Le Tallec.
Montpellier jest piąte, mając 31 punktów, a Dijon znajduje się w strefie spadkowej, na osiemnastej pozycji z dorobkiem 17 punktów.
Jakub Kreśliński13 Jan 2019 · 19:01