Strasbourg zremisował z Saint-Etienne

JMRW67 / wikicommons
Racing Strasbourg zremisował u siebie z AS Saint-Etienne 1:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu drugiej kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade de la Meinau goście już po niespełna dwudziestu minutach musieli radzić sobie w osłabieniu, bowiem za taktyczny faul czerwoną kartkę ujrzał Serb Neven Subotić.
Miejscowi grę w przewadze wykorzystali dziesięć minut po przerwie, kiedy to skutecznym uderzeniem z pola karnego popisał się Anthony Goncalves. Dwie minuty przed końcem wyrównał jednak efektownym wolejem Senegalczyk Makhtar Gueye.
Obie drużyny po raz pierwszy w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Zespół z Alzacji jest szósty w tabeli, natomiast "Zieloni" zajmują siódmą lokatę w klasyfikacji.