Superpuchar UEFA: Zwycięstwo Realu! Manchester walczył, ale tylko w drugiej połowie! [RELACJA]

Shutterstock
Przed zespołami Realu Madryt i Manchesteru United pierwszy ważny mecz w sezonie. Drużyny naszpikowane gwiazdami powalczą o Superpuchar Europy. Kto okaże się lepszy? Start spotkania o 20:45.

22:41 Koniec! Real wygrał spotkanie 2:1. I to do Madrytu powędruje Superpuchar UEFA!
22:34 Sędzia dolicza siedem minut.
22:25 Rashford marnuje świetną okazję. Staje oko w oko z bramkarzem, lecz Navas odbija za piłkę.
22:15 United dąży do wyrównania. Zarysowała się lekka przewaga ekipy z Manchesteru.
22:06 Gol! W końcu Lukaku! Już tylko 2:1 dla Realu.
22:05 Bale w poprzeczkę!
21:57 Manchester mógł odpowiedzieć. Lukaku marnuje kapitalną okazję.
21:56 Kapitalna gra z klepki i Isco wychodzi sam na sam z bramkarzem. Goool! 2:0 dla Realu!
 21:55 Najlepszy zawodnik United? De Gea! Kolejny raz kapitalnie broni uderzenia piłkarzy z Madrytu.
21:51 Lukaku dziś niewidoczny.
21:48 Gramy! Druga połowa! Zmiana w United. Rashford za Lingarda.
21:34 Przerwa. Real prowadzi 1:0. Druga linia ekipy z Madrytu robi różnicę.
 21:31 Manchester próbuje strzelić wyrównującą bramkę, ale obrona Realu bez większych błędów. Główka Lukaku wprost w Navasa.
21:30 Real od pewnego czasu jest nie do zatrzymania.
21:25 Jeśli macie wątpliwości, czy był spalony...
21:17 30. minuta spotkania. Przerwa na uzupełnienie płynów.
 21:09 Gol Casemiro. Bramka padła chyba z minimalnego spalonego. 1:0 dla Realu!
 21:07 Ronaldo na razie wygląda na spokojnego.
21:03 Real wrzucił wyższy bieg. Kolejna groźna akcja Casemiro.
21:01 Kwadrans za nami. Real odzyskał inicjatywę. Dośrodkowanie z narożnika, główka Casemiro i poprzeczka!
20:55 Real Madryt zamknięty na własnej połowie. Wysoki pressing United robi swoje. Manchester prowadzi grę, dużo szybkich podań z pierwszej piłki.
20:48 Obrońcy United zlekceważyli wrzutę w pole karne. Bale w dobrej sytuacji uderza z powietrza, ale nad poprzeczką.
20:45 Gramy! Od razu piłka do Lukaku, który uprzedził bramkarza, ale nic z tego nie wyszło.
20:43 Rozgrzewka przedmeczowa.

20:39 Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w Skopje.
20:35 Starzy znajomi.
20:33 Dziś w Manchesterze trzy oficjalne debiuty.
20:32 W takich zestawieniach wybiegną dziś oba zespoły. Ronaldo na ławce.