SV Darmstadt 98

Tak Thomas Mueller celebrował zwycięstwo. Nagranie z udziałem Niemca hitem social mediów [WIDEO]

18 Mar · 14:55

Harry Kane goni rekord Roberta Lewandowskiego! Kolejny gol Anglika, pewne zwycięstwo Bayernu [WIDEO]

16 Mar · 17:28

Skrajna patologia w Niemczech. Kibole pobili kibiców własnego klubu. Piłkarzy wezwano na "kazanie" [WIDEO]

04 Mar · 19:05

Zaskakujący protest kibiców Bundesligi. Na boiskach wylądowały setki przedmiotów, mecze przerwane [ZDJĘCIE]

11 Feb · 12:42

Harry Kane bohaterem Bayernu Monachium! Kolejny gol Anglika w Bundeslidze [WIDEO]

03 Feb · 17:24

Media: Radomiak rozmawia z klubem z Bundesligi. Radomianie gotowi na odejście lidera

26 Jan · 17:54

Wymarzony powrót Sancho do Borussii Dortmund! Anglik pomógł w triumfie, faworyt przerwał złą serię [WIDEO]

13 Jan · 20:24

Demolka Bayernu Monachium w meczu z Darmstadt! 8:0 w 45 minut, Kane trafił z własnej połowy! [WIDEO]

28 Oct 2023 · 17:24

Festiwal czerwonych kartek w meczu Bayernu Monachium! Trzech piłkarzy wyrzuconych w pierwszej połowie! [WIDEO]

28 Oct 2023 · 16:31

Wielki powrót do składu Bayernu Monachium. W takim zestawieniu mistrz Niemiec zagra z Darmstadt

28 Oct 2023 · 14:42