Świetne noty Arkadiusza Recy po meczu z Juventusem. Dla niektórych był najlepszy na murawie

Adam Starszyński / PressFocus
Juventus sensacyjnie zremisował na wyjeździe z Crotone (1:1). W barwach gospodarzy 90 minut rozegrał Arkadiusz Reca. I zebrał bardzo dobre recenzje.
Polak już w 12. minucie przyczynił się do wywalczenia rzutu karnego dla swojego zespołu. Sfaulował go bowiem Leonardo Bonucci. Jedenastkę wykorzystał Simy i Crotone prowadziło.
Później do wyrównania doprowadził jednak Alvaro Morata. Włoski “Eurosport” to właśnie strzelcom obu bramek oraz Recy przyznał najwyższe noty (7).
Taką samą ocenę Polak otrzymał od “Calciomercato”. W tym przypadku również nikt nie zasłużył na wyższą notę.
- Biegał wzdłuż boiska bez oznak zmęczenia. Wywalczył rzut karny i świetnie podawał do Pereiry, który nie wykorzystał okazji na strzelenie zwycięskiego gola - argumentowano.
Włoski “goal.com” przyznał natomiast Polakowi ocenę 6.5. W tym przypadku wyższe otrzymali Morata (7.5) i Simy (7).
Crotone wywalczyło w ten sposób swój pierwszy punkt w tym sezonie. Juventus z ośmioma oczkami zajmuje czwartą lokatę.
Reca wystąpił do tej pory w trzech ligowych meczach Crotone. Przypomnijmy, że do tego zespołu jest wypożyczony z Atalanty Bergamo.
Adam Nowacki18 Oct 2020 · 11:09
Źródło: Calciomarcato / Eurosport / Goal.com