Świetny debiut Kamila Jóźwiaka w Derby County. Asysta reprezentanta Polski! [WIDEO]

Derby County
Udane wejście Kamila Jóźwiaka do Derby County. Reprezentant Polski w debiucie w nowym zespole zaliczył asystę. Jego drużyna przegrała jednak z Luton 1:2.
Jóźwiak rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie. Pierwsza połowa nie była udana dla jego zespołu. W 34. minucie Luton objęło prowadzenie za sprawą Berry'ego. Derby do przerwy grało słabo, a polski skrzydłowy poza jedną akcją nie zaprezentował niczego ciekawego.
Goście wyrównali w 52. minucie. Udział przy golu miał Jóźwiak, który w polu karnym przytomnie wystawił piłkę Marriottowi. Niebawem w niezłej sytuacji znalazł się sam Polak, ale chybił z szesnastu metrów.
Derby nie utrzymało remisu do końca meczu. Luton strzeliło gola w 87. minucie. Do bramki trafił wtedy Clark. Minutę później Jóźwiak opuścił boiskoa. Polak został zastąpiony przez Whittakera.
Derby w dwóch kolejkach nie zdobyło ani jednego punktu. W poprzedniej kolejce "Barany" przegrały z Reading.