Świetny mecz Kacpra Przybyłko w MLS! Dwa gole i asysta Polaka [WIDEO]

Shutterstock
Świetny występ Kacpra Przybyłki w barwach Philadelphii Union. Polak strzelił dwa gole i zaliczył asystę w wygranym 4:1 meczu z DC United.
Pierwszy raz Przybyłko wpisał się na listę strzelców już w 7. minucie. Polak dobrze odnalazł się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i z metra wbił piłkę do pustej bramki.
Przybyłko podwyższył prowadzenie swojej drużyny dziewięć minut później. Tym razem przejął piłkę przed polem karnym i technicznym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi rywali.
Philadelphia nie zwalniała tempa. Kolejnego gola strzeliła już po pięciu minutach - wtedy do siatki trafił Santos. 4:0 było w 61. minucie. Gola strzelił Aaronson, a asystę na swoim koncie zapisał Przybyłko.
Goście byli w stanie strzelić honorowego gola. W 63. minucie uczynił to Julian Gressel.
Polak opuścił boisko minutę później. W tym sezonie - licząc także mecze w turnieju "MLS is Back" - Przybyłko zaliczył już jedenaście występów. Strzelił cztery gole i raz asystował.
Marcin Karbowski30 Aug 2020 · 07:08
Źródło: własne, twitter