Szaleństwo! Dziewięć goli w meczu Betisu z Valencią. Cudowna bramka Guedesa [VIDEO]

LevanteMedia / shutterstock.com
Valencia pokonała na wyjeździe Betis 6:3 w ostatnim niedzielnym meczu 8. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Estadio Benito Villamarin goście zdobyli aż sześć bramek. Ozdobą spotkania było trafienie Goncalo Guedesa w końcówce pierwszej połowy.
Poza Portugalczykiem do bramki Betisu trafili Geoffrey Kondogbia, Rodrigo, Santiago Mina, Simone Zaza oraz Andreas Pereira,
Gospodarze wszystkie trzy gole zdobyli w ciągu raptem kilku minut. Najpierw na listę strzelców wpisał się Joel Campbell w 80. minucie, a kolejne trafienia dołożyli Antonio Sanabria w 81. oraz Cristian Tello w 85. minucie.
"Nietoperze" zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Primera Division, z kolei ekipa "Verdiblancos" plasuje się na dziewiątej pozycji.
* * * * * *

Real Betis Balompie - Valencia CF 3:6 (0:2)

Bramki: Campbell 80, Sanabria 81, Tello 85 - Kondogbia 35, Guedes 45, Rodrigo 65, Mina 75, Zaza 89, Pereira 90+3.