Szalony mecz Villarrealu z Barceloną! Zwroty akcji, osiem goli, cudowny wolny Leo Messiego [WIDEO]

kivnl / shutterstock.com
Villarreal CF zremisował u siebie z FC Barcelona 4:4 (1:2) w trzecim wtorkowym meczu 30. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de la Ceramica dwubramkowe prowadzenie "Blaugranie" po szesnastu minutach gry zapewnili Brazylijczycy Philippe Coutinho i Malcom. Siedem minut później kontaktowe trafienie uzyskał po indywidualnej akcji Nigeryjczyk Samuel Chukwueze
Pięć minut później wyrównał uderzeniem z ostrego kąta Kameruńczyk Karl Brillant Toko Ekambi, a po kolejnych dwunastu minutach skutecznym strzałem w długi róg popisał się Vicente Iborra. Obrońców tytułu pogrążył jeszcze w sytuacji sam na sam rezerwowy Kolumbijczyk Carlos Bacca, któremu świetnie zagrywał Manuel Morlanes.
"Duma Katalonii" nie dała jednak za wygraną. W ostatniej minucie kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Lionel Messi.
Remis dla gości uratował w trzeciej minucie doliczonego czasu gry mocnym strzałem w krótki róg Luis Suarez.
"Submarinos" po dwunastym w sezonie podziale punktów z rywalami w tym sezonie pozostali tuż nad strefą spadkową tabeli. Podopieczni Ernesto Valverde zremisowali siódmy mecz w bieżących rozgrywkach i mają wciąż osiem punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji Atletico Madryt.
Kamil Kaczmarek02 Apr 2019 · 23:31