Sześć goli w meczu DC United z Chicago Fire. Grał Przemysław Frankowski

DC United
DC United zremisował u siebie z Chicago Fire 3:3 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Przemysław Frankowski, który ukarany został żółtą kartką.
Spotkanie świetnie rozpoczęli piłkarze z Illinois. Już po niecałym kwadransie gry prowadzili 2:0. Wynik otworzył CJ Sapong, a po chwili podwyższył go Djordje Mihailović. Tuż przed przerwą gospodarze złapali kontakt za sprawą Ulisesa Segury.
Ten sam zawodnik doprowadził do remisu po godzinie gry. W 81. minucie ekipa ze stolicy objęła prowadzenie po bramce Luciano Acosty. W drugiej minucie doliczonego czasu gry remis ekipie z Chicago uratował Francisco Calvo.
Podopieczni Bena Olsena są liderem Konferencji Wschodniej ze zdobytymi 26 punktami. W następnym meczu zmierzą się u siebie z San Jose Earthquakes. Natomiast zespół prowadzony przez Veljko Paunovicia zgromadzili 18 "oczek" i plasują się na siódmej pozycji.