Sześć goli w towarzyskim meczu Rosji z Hiszpanią. Świetne trafienie gospodarzy [VIDEO]

Дмитрий Неймырок, wikipedia
Reprezentacja Rosji zremisowała u siebie z Hiszpanią 3:3 we wtorkowym meczu towarzyskim. Po dwa gole strzelili Fiodor Smołow oraz Sergio Ramos.
"La Furia Roja" pierwszą bramkę zdobyła już w dziewiątej minucie. Marco Asensio dośrodkował z lewego skrzydła, a Jordi Alba strzałem głową pokonał Andrieja Łuniewa. W 35. minucie goście podwyższyli wynik. Sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Sergio Ramos. Gospodarze przyszłorocznych finałów odpowiedzieli przed końcem pierwszej połowy. Fiodor Smołow obrócił się w polu karnym i strzałem lewą nogą pokonał Davida De Geę.
Tuż po przerwie był już remis, a bramkę zdobył Aleksiej Miranczuk. Nie minęło 120 sekund i to przyjezdni znów prowadzili. Kolejna "11" i ponownie skutecznym egzekutorem był Ramos. Spotkanie zakończyło się jednak remisem. W 70. minucie mocnym strzałem tuż pod poprzeczkę popisał się Smołow.
*****

Rosja - Hiszpania 3:3 (0:2)

Bramki: Smołow 42, 70, Miranczuk 51 - Alba 9, Ramos 35 (rzut karny), 53 Ramos (rzut karny).