Tak Barcelona świętowała zwycięstwo. Zakpił z niej madrycki AS. "Jakby wygrali Ligę Mistrzów" [WIDEO]

FC Barcelona Twitter
Barcelona po dramatycznym meczu pokonała Osasunę 2:1 (0:1) i powiększyła przewagę punktową nad Realem Madryt. Po meczu w szatni “Blaugrany” zapanowała euforia, z której zadrwił madrycki “AS”.
Mecz z Osasuną od pierwszych minut nie układał się po myśli Barcelony. Najpierw w 6. minucie gospodarze objęli prowadzenie, a od 31. minuty drużyna z Katalonii musiała grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Roberta Lewandowskiego.
Podopieczni Xaviego nie poddali się jednak i w drugiej połowie najpierw wyrównali za sprawą Pedriego, a w końcówce meczu zadali decydujący cios. Bohaterem drużyny został Raphinha.
Barcelona wygrała i powiększyła przewagę nad Realem Madryt do pięciu punktów. “Królewscy” rozegrali jednak o jeden mecz mniej.
Po wywalczonym w trudach zwycięstwie w szatni Barcelony zapanowała prawdziwa euforia. Nie zabrakło nawet szampana. Nagranie można znaleźć w mediach społecznościowych klubu.
Szpilkę ekipie z Katalonii po meczu postanowili wbić dziennikarze madryckiego “AS-a”.
- Cieszą się, jakby wygrali Ligę Mistrzów - napisano.
Kolejny mecz Barcelona rozegra dopiero 31 grudnia. Jej rywalem będzie wówczas Espanyol. W tym spotkaniu na pewno nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego, który będzie musiał odcierpieć karę zawieszenia.
Adam Nowacki09 Nov 2022 · 09:44