Tak się bawi nowy-stary Kylian Mbappe. PSG zdemolowało rywala, Francuz z hat-trickiem [WIDEO]

Rit Heize/Pressfocus
PSG nie miało litości dla Metz. Podopieczni Mauricio Pochettino strzelili aż pięć bramek - trzy z nich były autorstwa Kyliana Mbappe.
Sobotni wieczór zapowiadał się wspaniale dla wszystkich kibiców PSG. Jeszcze przed spotkaniem z Metz ogłoszono, że nową umowę podpisał Kylian Mbappe (więcej TUTAJ).
Na boisku gwiazdor "Paryżan" udowodnił, że w pełni zasłużył na zaufanie ze strony swoich włodarzy. Już w pierwszej połowie strzelił dwa gole, natomiast kolejne trafienie dołożył Neymar, co właściwie przypieczętowało zwycięstwo gospodarzy.
Po zmianie stron PSG nie zwalniało jednak tempa. W 50. minucie hat-tricka skompletował Kylian Mbappe, natomiast w 67. minucie pożegnalnego gola zaliczył Angel Di Maria, który w emocjach zalał się łzami.
Argentyński pomocnik jest już jedna nogą w Juventusie. Nie przedłuży swojego wygasającego kontraktu i po 30 czerwca bieżącego roku zostanie wolnym agentem.
Wygrana 5:0 (3:0) była wielkim świętem dla PSG, lecz zarazem koszmarem dla Metz. Sromotna klęska podopiecznych Antonettiego sprawia, że jego zespół oficjalnie spadł do Ligue 2.
Hubert Kowalczyk21 May 2022 · 23:00