Teodorczyk bohaterem Anderlechtu! Polak strzelił w 90. minucie i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie [VIDEO]

rsca.be
Anderlecht Bruksela pokonał Lokeren 3:2 w piątej kolejce ligi belgijskiej. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Teodorczyk.
Najpierw na listę strzelców wpisał się zawodnik Anderlechtu, Henry Onyekuru. Jeszcze w pierwszej połowie goście trafili jednak dwukrotnie - za sprawą Marko Miricia oraz Ari Skulasona - i wyszli na prowadzenie.
W drugiej połowie gospodarze doprowadzili do wyrównania - drugi gol Onyekuru.
W 90 minucie natomiast bramkę zdobył Łukasz Teodorczyk, zapewniając tym samym swojej drużynie zwycięstwo.
Anderlecht po zwycięstwie ma osiem punktów na koncie i zajmuje siódme miejsce w lidze. Lokeren zaś plasuje się na dziesiątej pozycji z sześcioma "oczkami".