Teodorczyk znowu strzela! Ale Anderlecht przegrywa w kluczowym meczu o mistrzostwo [VIDEO]

rsca.be/en
Anderlecht przegrał ze Standardem Liege 1:3 na własnym stadionie w kolejnym meczu decydującym o mistrzostwie w Belgii. Bramkę zdobył Łukasz Teodorczyk.
"Fiołki" przegrywały już 0:2 po trafieniach Edmilsona Juniora i Emonda z początku drugiej połowy. W 63 minucie sygnał do odrabiania strat dał Łukasz Teodorczyk. Nasz napastnik wykorzystał spore zamieszanie w polu karnym rywala i z bliska umieścił piłkę w siatce.
Niestety gol Polaka na niewiele się zdał, bo kilkanaście minut później goście podwyższyli prowadzenie za sprawą Juniora.
Anderlecht ostatecznie przegrał i z 40 punktami na koncie zajmuje w tej chwili trzecie miejsce w lidze. Do liderującego Club Brugge,  który rozegrał jednak jeden mecz mniej, traci dwa punkty. Na drugiej pozycji z 41 "oczkami" plasuje się wspomniany Standard Liege.