Torino - Napoli: Zieliński wszedł z ławki. Wynik meczu, składy i bramki

Napoli pokonało Torino, Milik nie podniósł się z ławki
Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
SSC Napoli pokonało na wyjeździe Torino FC 3:1 (2:0) w pierwszym niedzielnym meczu 5. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Dla neapolitańskiego klubu dwa gole na Stadio Olimpico di Torino strzelił Lorenzo Insigne. Reprezentant Włoch po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców już w 4. minucie, kiedy uderzeniem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali. Drugi raz 27-latek trafił do siatki turyńczyków w 59. minucie i trafił w prawy dolny róg bramki.
Gola dla przyjezdnych strzelił także Simone Verdi w 20. minucie, a przy jego trafieniu asystował Dries Mertens.
Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w 51. minucie Andre Belotti, który pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na gola.
Mecz na ławce rezerwowych SSC Napoli rozpoczęło dwóch reprezentantów Polski - Arkadiusz Milik oraz Piotr Zieliński, który zameldował się na placu gry w 54. minucie.
Podopieczni Maurizio Sarriego mają na koncie 12 punktów i zajmują 2. miejsce w tabeli Serie A. Zawodnicy Waltera Mazzarriego z dorobkiem 5 "oczek" plasują się na 13. pozycji.