Tottenham pokonał West Ham United. Łukasz Fabiański nie zatrzymał Harry'ego Kane'a [WIDEO]

Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Tottenham pokonał West Ham United 2:0 (0:0) w meczu 31. kolejki Premier League. Całe spotkanie w barwach "Młotów" rozegrał Łukasz Fabiański.
Od samego początku inicjatywę przejęli gospodarze. W 22. minucie znakomitym refleksem popisał się Łukasz Fabiański. Golkiper "Młotów" zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką po mocnym uderzeniu Lucasa Moury.
Pod koniec pierwszej połowy Polaka pokonał Son. System VAR anulował jednak to trafienie. Sędziowie wyłapali, że Koreańczyk był na minimalnym spalonym.
Po przerwie Tottenham coraz mocniej naciskał na przyjezdnych. W 59. minucie "Koguty" wyprowadziły szybki atak, ale Harry Kane spudłował w dogodnej sytuacji.
W 64. minucie podopiecznym Jose Mourinho dopisało szczęście. Z rzutu rożnego dośrodkował Lo Celso, a Tomas Soucek niefortunnie skierował futbolówkę do własnej bramki.
West Ham mógł wyrównać, ale piłka po uderzeniu Bowena trafiła tylko w słupek. Po chwili "Koguty" zadały ostateczny cios. Kane wyszedł sam na sam z Fabiańskim i pewnym uderzeniem pokonał Polaka.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:0. Tottenham na swoim koncie ma 45 punktów i zajmuje 7. miejsce w ligowej tabeli.
Daniel Makarewicz23 Jun 2020 · 23:09