Toulouse - Saint-Etienne: Pięć bramek! Wynik meczu, składy i bramki

Emocjonujący mecz w Tuluzie, aż pięć bramek
Fantafluflu, wikipedia
Toulouse FC przegrał u siebie z AS Saint-Etienne 2:3 w ostatnim wtorkowym meczu siódmej kolejki Ligue 1. Dla "Zielonych" to trzecie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.
Goście prowadzili po pierwszej połowie po trafieniu Loisa Diony'ego. Po przerwie wyrównał Max Gradel. Chwilę potem drugą bramkę dla przyjezdnych zdobył Remy Cabella. Na kwadrans przed końcem na 3:1 trafił Yannis Salibur. Później rozmiary porażki miejscowych zmniejszył jeszcze rezerwowy Jimmy Durmaz.
Po tej porażce podopieczni Alaina Casanovy zajmują piąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 11 punktami. W następnej kolejce zagrają w Rennes.
Natomiast zespół prowadzony przez Jeana-Louisa Gasseta plasuje się na trzeciej pozycji z 12 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie AS Monaco.