Towarzysko: Anglia na remis z Niemcami

ninopavisic/Shutterstock
Reprezentacja Anglii zremisowała u siebie z Niemcami 0:0 w piątkowym meczu towarzyskim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie Wembley w Londynie.
Mistrzowie świata już do przerwy powinni prowadzić. Bliski szczęścia dwukrotnie był Leroy Sane. Po strzałach zawodnika Manchesteru City piłka raz odbiła się od poprzeczki miejscowych, a w innej sytuacji została wybita z linii bramkowej.
Świetnie między słupkami angielskiej bramki spisywał się Jordan Pickford. Golkiper dwukrotnie kapitalnie interweniował po próbach Timo Wernera.
Po przerwie swoją sytuację mieli „Synowie Albionu”. Jamie Vardy wbiegł w pole karne i oddał strzał głową, po którym bardzo dobrze prawą ręką odbił futbolówkę Marc-Andre ter Stegen. W doliczonym czasie gry kapitalną okazję miał Jesse Lingard. Rezerwowy Anglików z kilku metrów uderzył jednak ponad bramką.
Podopieczni Garetha Southgate’a we wtorek zagrają z Brazylią. Natomiast zespół prowadzony przez Joachima Loewa zmierzy się z Francją.