Towarzysko: Grad bramek w meczu Belgii z Meksykiem

AGIF / shutterstock.com
Reprezentacja Belgii zremisowała u siebie z Meksykiem 3:3 w piątkowym meczu towarzyskim. Z drużyną narodową z Ameryki Północnej w poniedziałek zmierzy się Polska.
Gospodarze objęli prowadzenie w 17. minucie. Na listę strzelców wpisał się Eden Hazard. Goście wyrównali tuż przed przerwą. Rzut karny na gola zamienił Andres Guardado.
Na początku drugiej połowie trafili Belgowie, a autorem bramki był Romelu Lukaku. Meksykanie odpowiedzieli bardzo szybko i to dwukrotnie. Po niecałych 120 sekundach wyrównał Hirving Lozano, a trzy minuty później ten sam zawodnik zdobył trzecią bramkę dla swojej drużyny. W 70. minucie gola na wagę remisu strzelił Lukaku.
Belgowie we wtorek zmierzą się z Japonią. Natomiast Meksyk zagra w poniedziałek w Gdańsku przeciwko „Biało-Czerwonym”.