Towarzysko: Sześć goli w Krasnodarze, Argentyna przegrała z Nigerią

Fanny Schertzer, wikipedia
Argentyna przegrała z Nigerią 2:4 (2:1) w towarzyskim meczu rozegranym we wtorek w rosyjskim Krasnodarze. Obie drużyny przygotowują się do MŚ 2018.
"Albicelestes" jeszcze w pierwszej połowie objęli dwubramkowe prowadzenie, po tym jak w niespełna dziesięć minut na listę strzelców wpisali się Ever Banega, który świetnie wykonał rzut wolny oraz po szybkim kontrataku Sergio Aguero.
Minutę przed przerwą kontaktowego gola, po efektownym uderzeniu z rzutu wolnego, uzyskał Kelechi Iheanacho, a po zmianie stron na murawie dominowały już tylko "Super Orły".
Dwie bramki dwukrotnym mistrzom świata wbił po świetnych zespołowych akcjach Alex Iwobi, a jego trafienia przedzieliła jeszcze skuteczna próba Briana Idowu.